اطلس ره‌نگار

درباره ما 


زمینه کاری:
  مهمترین هدف شرکت راه اندازی خدمات ملی مکان مبنا LBSبرای ارائه مستقیم سرویس های GPS، Trackingو Navigation. خدمات این شرکت به شرح زیر می باشد:
اولین تولید کننده نقشه های آماده ناوبری (Navigable) با استاندارد بین المللی برای دستگاهها و نرم افزارهای مختلف در خصوص محصولات (Navigation)، سیستم هوشمند حمل و نقل (ITS)، و نرم افزار GISوGPS.

تولید نقشه های برداری(Vector) برای کاربردهای مختلف.
 
تهیه و تولیدو پشتیبانی نرم افزارهای ناوبری، ردیابی، جمع آوری اطلاعات ، نقشه برداری و GIS.
 
جمع آوری و برداشت اطلاعات اماکن شهری .

اولین و بزرگترین ارائه کننده انواع GPS های گارمین در ایران

بزرگترین تولید کننده و ارائه کننده سیستمهای ردیابی خودرو AVL در ایرانتاریخچه فعالیت:

مهندسین مشاور کامپیوتر و ارتباطات

 شرکت ره نگار از سال 1368 با نام "مهندسین مشاور کامپیوتر و ارتباطات" فعالیت خود را در زمینه طراحی و گرافیک به کمک کامپیوتر(CAD/CAM/CAE)و نرم افزار های کاربردی MISبرای سازمانها آغاز نمود، و جزو اولین شرکت های ارائه دهنده این محصولات و خدمات بوده است. با رشد فعالیت ها و پرسنل، در سال 1371 بخش ارتباطات شرکت فوق به منظور ارائه سرویس های مخابرات ماهواره ای و تعیین موقعیت تاسیس شده و شروع به کار نمود. فعالیت های این بخش در ارائه محصولات جدید، به خصوص در زمینه GPS، سیستم های تعیین موقعیت و ردیابی، ارتباطات رادیوئی و ماهواره ای، ناوبری، و سیستم های اطلاعات جغرافیائی (GIS)ادامه یافت.

ارتباطات مسیر

 گسترش استفاده از تکنولوژی GPS، باعث شد تا ادامه فعالیت بخش ارتباطات شرکت فوق در چارچوب یک شرکت جدید و مستقل سازماندهی شود. بنابراین شرکت "ارتباطات مسیر"  در سال 1382 ثبت شده و به صورت مستقل فعالیت خود را توسعه داده است. کلیه فعالیت های قبلی، نمایندگی ها، پروژه ها و تولیدات بخش ارتباطات شرکت قبلی به همراه پرسنل به شرکت جدید منتقل شدند.

ره نگار

 از سال 1385 ، طبق تفاهم نامه با شرکت نیمه هادی عماد، و با سرمایه گذاری  49% از طریق شرکت نیمه هادی عماد، و شرکت مسیر به میزان 51% تاسیس گردید. کلیه فعالیتهای قبلی همراه با اهداف جدیدتعریف شده در این زمینه در این شرکت دنبال شد.

اطلس ره نگار

در این راستا بخش GISو نرم افزار شرکت تاسیس گردید.و با گسترش روز افزون این بخش، باعث سازماندهی و تشکیل مجموعه جدیدی بنام "اطلس ره نگار" گردید که کلیه فعالیتهای مربوط به GIS و نرم افزار به شرکت جدید منتقل شد و شروع به فعالیت نمود.