گروه شرکت های ره نگار

اخبار 

۱۳۹۹/۰۲/۰۷

بیایید تا با هم از بازنشر بیشتر کرونا جلوگیری کنیم

 
 
بیایید با هم مانع از نشر بیشتر ویروس کرونا شویم !

در این شرایط سخت ره نگار در نظر دارد تا به نوبه خود کمکی به کسب و کارها نماید. در این راستا به صورت موقت خدمات رایگانی را برای مشتریان خود ارائه می دهد.
مردم در این زمان بیش از هر چیز نیاز به خدمات پزشکی، شهرداری وخدمات پیکی دارند ، در این شرایط بهترین راه حل استفاده از ابزارهای دیجیتالی آنلاین است.
پیشنهاد ما برای شما: اپلیکشین مدیریت نیروی کار سیار، بدون نیاز به سخت افزار و تنها با استفاده از گوشی هوشمند!

  ویژگی ها و امکانات:

  پایش لحظه ای موقعیت مکانی
این امکان را فراهم می کند تا ناظر  بتواند از طریق نرم افزار موقعیت مکانی پرسنل دورکار(قرنطینه) و پروسنل سیار را نظارت کند . و از طریق امکاناتی نظیر حصار جغرافیایی و انحراف از مسیر این امکان برای وی میسر می گردد تا از رفت و آمدهای غیر مجاز در ساعات کاری از طریق رخداد ها مطلع گردد.

اثبات اجرای ماموریت ها از طریق ارسال تصاویر
این امکان را فراهم می کند تا پرسنل سیار تصاویری دال بر اجرای ماموریت را به سیستم ارسال کنند و این تصاویر می تواند سندی باشند برای جلوگیری از تقلب و همچنین برای خدمات دهی بیشتر به مشتریان

تخصیص ماموریت ها و جزئیات آنها به کارمندان بدون نیاز به حضور ایشان در شرکت
این امکان را فراهم می کند تا ارتباط متقابل را کمتر کنیم. از طریق تعریف و ارسال ماموریت، مسیرهای بهینه سازی شده و فرم های سیار دیگر نیازی یه حضور فیزیکی کارکنان در شرکت برای تحویل مستندات مورد نیاز که منجر به ریسک سلامتیشان می شود نمی باشد.
کارکنان می توانند از طریق اعلان های هوشمند از ماموریت خود با خبر شوند و به کمک فرم های دیجیتالی ریسک بالاقوه تماس با مستندات کاغذی را با توجه به اینکه این ویروس 9 روز بر روی کاغذ باقی می ماند را حذف کند

چت درون برنامه ای
آنچه که تیم را به صورت واقعی با هم در ارتباط نگه میدارد یک کانال ارتباطی مناسب است، که ما در اپلیکیشن اینجاد نمودیم تا دیگر نیازی به استفاده از پیام رسان های دیگر نباشد.