گروه شرکت های ره نگار

محصولات و خدمات › ردیابی › نرم افزار ردیابی 

نرم افزار ره نگار 

 
با نرم افزار ره نگار ، افراد ، نقشه ها و کالا ها را بهم مرتبط سازید.

نرم افزار ره نگار ، نرم افزار ردیابی GPS بسیار کاربر پسندی است که با این هدف طراحی شده است که تمامی نیاز های کسب و کار ها را براورده  سازد.
با پشتیبانی از بیش از ۱۰۰۰ مدل ردیاب ، قابلیت سفارشی سازی بر اساس سلیقه مشتری و ... هم از طریق وب و هم از طریق اپلیکیشن در دسترس کاربران قرار می گیرد.
الالال
https://avl.rahnegar.comکاربردهای  نرم افزار:

 
   موقعیت یابی فوری کالاها:


کاربران می توانند براحتی موقعیت مکانی کالا و اموال خود را با استفاده از ماهواره هایی نظیر GPS  و  GLONASS و یا از طریق تکنولوژی های مشابهی چون LBS-GSM-WIFI بهمراه اطلاعات مرتبطی چون سرعت،  مسیر ، نزدیکترین آدرس، حرکت های اخیر و ... مشاهده نمایند.

https://avl.rahnegar.com


  تاریخچه : چه چیزی ، کی و کجا ؟

مشاهده و آنالیز چگونگی حرکت اموال از طریق ردیابی کلاسیک و یا از طریق ابزار ماشین زمان . دسترسی راحت به  تمام اطلاعاتی که در بازه زمانی چند سال اخیر می باشد  بهمراه اطلاعات مکانی که روی نقشه بنمایش میاید تا بتوانید اطلاعات مرتبطی چون  مسافت ، مدت زمان سفر ،سرعت لحظه ای ، متوسط و نهایتا رخداد های اتفاق افتاده را از آن استخراج کنید.

  رخدادها :مطلع باشید

اطلاعیه و هشدار های مربوط به رخداد های مهم را فوری از راهی که می خواهید دریافت نمائید. لیست گسترده ای از رخداد های کنترلی ناشی از حسگر های منصل به ردیابها و نیز محاسبات منطقی سرور وجود دارد که نرم افزار بر اساس قوانینی که شما تنظیم نموده اید به آنها واکنش نشان می دهد شامل محدودیت های زمانی و مکانی . کاربران می توانند از طریق صوت ، پست الکترونیکی پیامک و پیام های نرم افزار از آنها مطلع گردند.
  اندازه گیری های از راه دور: داده های هوشمند

تمامی اطلاعات مقداری حسگر های اندازه گیری را بصورت آنلاین دریافت نمائید بهمراه پیام های خطایی نظیر MIL و DTC . انواع حسگر ها نظیر سطح سوخت،  دما، وضعیت استارت و CANBUS که از قبل تنظیم شده اند و نیازی به تنظیمات اضافی وجود ندارد.همچنین برای حسگر های سفارشی نیز ویزارد هوشمند و ساده است که شما را مرحله به مرحله راهنمایی می کند.  کنترل :متصل باشید

خودروی شما در هر جایی باشد شما میتوانید بصورت ریموت تنها با یک کلیک کنترل تجهیزات آنرا دست خود بگیرید. با تنها فشرن یک دکمه خودروی خود را روشن کنید بمنظور گرم گردن در زمستان و خنک شدن در تابستان و نیز در مواقعی که خطر سرقت باشد خودروی خود را خاموش کنید.
 
 
 
ویژگی های نرم افزار :

ماموریت ها :مدیریت کارکنان سیار
بخش ماموریت ها کاربران را قادر میسازد تا در موثرترین حالت کارکنان سیار خود را مدیریت نمایند.بر اساس موقعیت مکانی کارکنان ، ماموریت ها را به ایشان تخصیص دهند.
-در کمترین زمان ممکن ماموریت ها را بروی نقشه ایجاد نمائید. آنها را کپی کرده و در مواردیکه تکرار در آنها وجود دارد زمان بندی نمائید. یا از طریق API و ابزار بارگزاری فایل انها را از سیستم های  ERP  و  CRM  وارد نمائید.
-ماموریت ها را به کارکنان اختصاص داده تاریخ و زمان انجام ، تاخیر مجاز ، حد اقل مدت زمان آن مشخص نمائید تا سطح خدمات دهی به مشتریانتان را بتوانید اندازه گیری نمائید.
-ماموریت ها را بر ابر اساس وضعیت انجام ، کارکنان مسئول و یا برچسب ها مشاهده نمائید.
-از گزارشات تحلیلی به منظور مشاهده پیشرفت ماموریت ها استفاده نمائید.کارکنان را بصورت تکی و یا گروهی مقایسه نمائید و در نهایت بررسی نمائید که چگونه تلاش های شما ماهیانه بهره وری کلی را بالا می برد.

 
ناوگان : بهبود بهره وری و امنیت
ناوگان یکی دیگر از بخش های نرم افزار می باشد. که شامل ابزار فراوانیست بمنظور بهبود بهره وری و امنیت آنها.
دیتابیس داخلی تمامی اطلاعات مربوط به خودرو ها و رانندگان را ذخیره میکند.تمامی اطلاعات فنی و روتین در باره کارکرد ، تعمیرات و تصادفات که یا از طریق سخت افزار های avl  ارسال شده است و یا بصورت دستی وارد شده است.
-تحلیل الگوی مصرف سوخت برای هر راننده که با دقت هزینه های سوخت را محاسبه نموده و منجر به بهینه شدن آن می شود.
-تشخیص تعمیرات و نگهداری که مستقیم از خودرو ارسال می شود که منجر به پیش بینی خرابی ها شده و مدت زمان از کار افتادگی آنرا کاهش می دهد.اپراتور های ناظر بر ناوگان هشدار بررسی موتور را بصورت ریموت دریافت نموده و می توانند بر اساس مسافت زمان و دور موتور تعمیرات و سرویس های دوره ای برای خودرو ها تعریف نمایند.
-از طریق تحلیل رفتار رانندگان باعث بالابردن فرهنگ رانندگی آنها شده و بالتبع کاهش تصادفات را بدنبال دارد .می توانید تاثیر آنها بر کاهش هزینه های مربوط تعمیرات و مصرف سوخت مشاهده نمائید.
-از طریق شناسایی هویت رانندگان می توانید احتمال سرقت را کاهش داده ، حقوق و مزایا را محاسبه نموده و بهره وری رانندگان را مشاهده نمائید.
 
 
 
 
فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
لطفاً عبارت نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد نمایید.