گروه شرکت های ره نگار

محصولات و خدمات › راهکارها › مدیریت ناوگان 

ردیابی و ارتباط با کارمندان سیار 

کد محصول: نرم افزار ره نگار

با استفاده از امکان نرم افزار ره نگار تلفن همراه کارمند سیار خود را بصورت ردیاب در آورده و علاوه بر اینکه وی را ردیابی می کنید ، ماموریت به وی اختصاص داده و با وی گپ بزنید:

امروزه تبلت ها و تلفن های هوشمند تبدیل به ابزار های همه کاره شده اند که از عهده انجام هر کاری بر می آیند. ردیابی صاحبینشان یکی از اهداف می باشد.دیگر به منظور اطلاع از مکان کارمندان و اعضای خانواده نیازی نیست از آنها بخواهید تا یک ردیاب سنتی را در جیب خود قرار دهند . بجای آن کافیست نرم افزار ره نگار نسخه ردیابی را روی گوشی هوشمند وی نصب کنید . مسئله تنها راحتی نیست بلکه به شما کمک می کند تا در شرایطی قرار نگیرید که مثلا شخص مورد نظر فراموش کرده باشد تا ردیاب را به همراه خود داشته باشد . 

اپلیکیشن ردیابی  X-GPS در پشت زمینه گوشی فعال می گردد و با توجه به ردیابی هوشمند دوگانه مصرف باتری گوشی را به حداقل می رساند .
مشتریان صاحب کسب و کار از امکانات تخصیص ماموریت وی نیز بهره مند می گردند. آنها می توانند از راه دور ماموریت ایجاد کرده و به کارکنان سیارشان اختصاص دهند .نتایج را بررسی کنند ، با آنها چت کرده و اسناد را تبادل کنند.
فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
لطفاً عبارت نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد نمایید.