گروه شرکت های ره نگار

شرایط گارانتی 

گارانتی

خریدار محترم، خواهشمند است برای آشنائی به سرویس در دوران گارانتی، متن قرارداد سرویس را بدقت مطالعه بفرمائید.
لطفا از کارت گارانتی به دقت نگهداری نمائید و در زمان سرویس ارائه دهید.
1-    ره نگار به مدت 12 ماه دستگاه را از تاریخ خرید در صورت بروز خرابی بدلیل ایراد سخت افزاری و نرم افزاری گارانتی می نماید.
2-    ره نگار ارتباط گارانتی سرویس را در مراکز استان کشور پهناور ایران از طریق نمایندگان رسمی ارائه مینماید. لطفا برای دستیابی به آدرس نمایندگان شهرستان به قسمت نمایندگان این وب سایت مراجعه نمائید.
3-    در صورت اتمام دوران گارانتی هزینه قطعات یدکی و تعمیر اخذ میگردد. در صورت بروز صدمه به دستگاه توسط کاربر هزینه ها در دوران گارانتی اخذ میگردد.
4-   در صورت مفقود شدن کارتهای حافظه شامل نرم افزار و نقشه ناوبری کلیه هزینه مربوط به کارت حافظه جدید  بعهده خریدار می باشد.
5-    سرویس در دوران گارانتی فقط برای بخش سخت افزار دستگاه بوده و گارانتی نرم افزار توسط شرایط گارانتی تعریف شده توسط شرکت ارائه دهنده نرم افزار میباشد.
6-     مسئولیت کپی برداری از اطلاعات حافظه به عهده کاربر میباشد. احتمال از بین رفتن اطلاعات و فرمت شدن حافظه در روند بازبینی و تعمیر دستگاهها وجود دارد. ره نگار هیچ مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات قرار گرفته روی حافظه ندارد.
7-    اطلاعات قرار گرفته روی حافظه در فرآیند تعمیر،ممکن است تغییر کند و ره نگار مسئولیتی در قبال آن ندارد. دستگاه شما مشابه روز خرید به شما تحویل داده میشود.
8-   دستگاههای GPS را بدون آدابتور، کیف و دیگر وسایل جانبی برای تعمیر تحویل دهید.   
9-    گارانتی شامل موارد زیر نمیگردد:
-    صدمه به وسایل جانبی
-    صدمه بر اثر بروز بلایای طبیعی، حادثه، استفاده ناصحیح، بی احتیاطی، دستکاری و مخدوش شدن برچسب هولوگرام.
-    اتصال به برق با ولتاژ نامناسب.
-    تلاش برای تعمییر توسط افراد غیر مجاز.
-    اتصال  وسایل جانبی که مورد تائید ره نگار نباشد.
-    خرید دستگاه از مراکز غیر مجاز.
10-    در صورت مخدوش شدن شماره سریال، و هلوگرام دستگاه از گارانتی خارج میشود.
11-    نقشه مربوط به دستگاههای ناوبری یکسال گارانتی می باشد و در این مدت 2 بار بصورت رایگان بروز رسانی می گردد.
12-    در هنگام استفاده از محصولات ناوبری این شرکت  به موارد زیر توجه نمایید  .

-      نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که نیاز به نگاه کردن بصورت مستمر برای پیدا کردن مسیر نیست ، لذا در هنگام رانندگی با توجه به فرمانهای صوتی می توانید مسیر خود را پیدا کنید. نگاه کردن مداوم به صفحه نمایش یا   استفاده از منوهای نرم افزار درهنگام رانندگی  ممکن است موجب تصادف شود، که مسئولیت آسیبهای احتمالی به عهده راننده می باشد.

-    این یک سیستم کمک ناوبری می باشد، در هنگام رانندگی و استفاده از این سیستم،  اولویت با علائم و قوانین راهنمایی و رانندگی می باشد .

-    برای استفاده از این نرم افزار در هنگام رانندگی ، قبل از حرکت ابتدا مقصد یا مقاصد خود را انتخاب کنید صبر کنید تا سیگنال GPS  را دریافت نمایید سپس شروع به حرکت نمایید. 

13- برای بروز رسانی نقشه ها خارج از بازه تعریف شده هزینه آن بعهده خریدار می باشد.


برای کسب هرگونه اطلاعات بیشتر از شرایط گارانتی و پشتیبانی  و یا ارسال نظرات خود، خواشمند است فرم زیر را پر نمایید و آنرا ارسال کنید